Благодійний фонд Катерини Кухар Відродження Балетного Мистецтва | Grand Kyiv Ballet
БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД КАТЕРИНИ КУХАР ВІДРОДЖЕННЯ БАЛЕТНОГО МИСТЕЦТВА
Врятувати майбутнє українського балету.
Врятувати найстаріший балетний освітній заклад KSBC.«Великі нації пишуть свою історію насамперед у книзі мистецтва.
Український балет – візитівка української культури».

KSBC – єдиний державний центр в Україні з підготовки до класичного балету. З моменту свого заснування, в 1934 році, балетна школа внесла величезний внесок у нашу багату танцювальну спадщину, випускаючи танцюристів з міжнародною славою протягом поколінь.

Серед студентів – Ірина Дворовенко, Денис Матвієнко, Аліна Кожукару, Олександр Стоянов, Іван Путров, і це лише деякі з них. Всі вони гідно представляють український балет як за кордоном так й на рідній Батьківщині.

Діти в Коледжі навчаються за державний кошт, сюди потрапляють учні, які дійсно володіють великим талантом та потенціалом.

Попри гідну історію та наявність світових балетних зірок. яких виховують у стінах Коледжу, ми маємо й іншу сторону медалі – матеріально-технічний стан.
Будівлі в якій проходять заняття й живуть діти – функціонує 80 років. На жаль, з часів незалежності України, так й не було проведено повноцінного ремонту у закладі. Час іде і якщо Коледж не почати реконструювати зараз, його остаточно зруйнує час.

З приходом нового керівника – Катерини Кухар – у 2021 році була розроблена проектно-кошторисна документація та розпочато капітальний ремонт. Однак через війну, фінансування ремонту Коледжу за державний кошт наразі призупинено. Якщо ремонтні роботи не продовжити зараз і не завершити важливі етапи до зими – стіни коледжу можуть зазнати руйнації.

Будуть втрачені цінні викладацькі кадри, талановиті діти й ми не зможемо зберегти одну із скарбниць національної культури – УКРАЇНСЬКИЙ БАЛЕТ!