Про нас | Grand Kyiv Ballet
Засновник
Художній Керівник
Прем'єр
ОЛЕКСАНДР СТОЯНОВ
Grand Kyiv Ballet

Grand Kyiv Ballet – компанія, що займається організацією гастрольної діяльності українських артистів балету, створена прем’єром балету Національної опери України Олександром Стояновим. Свою діяльність трупа Grand Kyiv Ballet розпочала у 2014 році з великого туру містами Франції, який охопив 35 театрів. Професіоналізм артистів дає можливість не тільки насолодитися хорошим технічним рівнем акторів, але й отримати позитивні емоції від акторської гри та душевного танцю.

Grand Kyiv Ballet має високий інтерес до своєї діяльності та широкий спектр різноманітного класичного репертуару, включаючи найлегендарніші балетні хіти: «Лісова пісня», «Дон Кіхот», «Жізель», «Білосніжка», «Кармен-сюїта» та сучасних балетів «Діти ночі» та «Дотик ілюзій»

Grand Kyiv Ballet активно розширює зону своїх гастролей і вже підкорив серця глядачів у всьому світі: США, Китай, Іспанія, Голландія, Польща, Норвегія, Бельгія, Швеція, Чилі та багато інших країн. Їхні виступи відвідують королівські родини, політики та громадські діячі.

Головні ролі виконують прем'єри балету Національної опери України Олександр Стоянов і Катерина Кухар, їхній дует називають найкрасивішою балетною парою. Їх стильний танець і неймовірно легке виконання – це завжди і свято, і задоволення для глядачів.

Провідні танцівники компанії виступають на кращих сценах світу, таких як Opera National de Paris, Bunka Kaikan в Токіо, Palais des Congrès в Парижі, Royal Opera House Muscat, PLACE DES ARTS в Монреалі, Palais des Congrès в Ніцці. Акрополь, на сцені Національної опери в Осло.