Донати для пуантів | Grand Kyiv Ballet

Підтримка артистів

logo-gold-stroke@2x

Пуанти та балетки відіграють вирішальну роль в успіху наших артистів, забезпечуючи непохитну підтримку протягом усієї їхньої кар’єри, від кожного кроку до кожного делікатного буре, яке вони виконують.

Симбіотичний зв’язок між артистом та його взуттям породжує вишукану красу, якою захоплюються поціновувачі балету в усьому світі...

Взуття артиста таке ж виняткове, як і його індивідуальність, складається з унікального поєднання таких матеріалів, як тканина, нитки та клей, ретельно підібране відповідно до точних вимог кожного артиста.

Часто артисти пробують кілька пар взуття, перш ніж знайти ідеальне взуття, яке здається продовженням їхнього тіла. Вони також розробляють власні особисті ритуали підготовки свого взуття, вдосконалені роками експериментів, часто враховуючи цінні ідеї, отримані від досвідчених артистів, які їх попередили..


Чарівна привабливість балету підсилюється дизайном пуантів, створюючи ілюзію магії, коли балерина, здається, легко ковзає по повітрю на сцені. Пуанти служать бездоганним продовженням тіла балерини, непомітно поєднуючись з кожним її рухом.