Лускунчик | Grand Kyiv Ballet

Лускунчик

Деталі:

Дата: 3 Грудня, 2023

Час: 19:00

Країна: Норвегія Норвегія

Зала: Storstuggu Røros

Місце: Гугл карти

Тривалість: 2 години (антракт 20 хвилин)

Квитки: 580KR


У виставі беруть участь актисти Grand Kyiv Balett, які є провідними танцюристами  української школи балету і з гідністю представляють її протягом останніх п’яти років на провідних площадках світу.

Лускунчик – балет Петра  Чайковського на лібрето Маріуса Петіпа, за мотивами казки Е.Т.А. Гофмана, створений і вперше представлений публіці у 1892 році. У казці Гофмана дівчинку звуть Мері (головна героїня), а її улюблена лялька — Клара. Маріус Петіпа використав саме цю версію для свого лібрето.

Дія перша.

Напередодні Різдва, у домі доктора Штальбаума починають збиратися гості. Його діти Марі та Фриц чекають разом з іншими дітьми подарунки. Останнім гостем з’являється Дроссельмейер, хрещений батько Марі та по сумісництву, чаклун. Його здібності оживляти іграшки, заворожують та водночас, лякають дітей. Хрещений дарує Марі Лускунчика. Свято закінчується і гості танцюють прощальний танок. Марі повертається у свою кімнату і обіймає Лускунчика.

А далі, дійство переноситься у сон Марі. Стіни її кімнати розсуваються, ялинка починає рости, а ялинкові прикраси оживають. З’являється Мишиний Король зі своїм мишиним військом. Лускунчик разом з солдатами люто бориться і перемагає Мишиного Короля. Лускунчик перетворюється на Принца.

Дія друга.

Марі і Принц та ляльки, що ожили, радіють, святкують і танцюють під зірковим небом біля фантастично красивої ялинки. Навкруги них хурделиця. У радощі перемоги над Мишиним Королем, який ототожнював зло, танцюють іспанські, китайські, арабські та слов’янські ляльки. Навкруги феї та пажі. Усі готуються до весілля Марі та Принца. З’являється Дроссельмейстер і знову все змінюється навкруги. Марі прокидається і на її руках Лускунчик.

Яка прекрасна, розумна та актуальна казка!!! Казка, де мрія перетворює життя, де перемагає добро над злом, де доброта міняє світ на краще.

Танцюючи цей балет, трупа Grand Kyiv Balett теж творить добро. Бо частина грошей, отримала під час гастролей, буде витрачена на відновлення Головної балетної академії України та ремонт дитячого гуртожитку.

Купивши квиток на цю виставу, ви зробите чудовий подарунок собі, вашим дітям та онукам. Дотик до казки Лускунчик принесе незабутнє враження.  І добро Різдвяної ночі буде продовжено!!!

Більше інформації:
Події в турі:

Білосніжка

Діти Ночі

Дон Кіхот

Жізель

Лебедине Озеро

Лісова Пісня

Лускунчик

Снігова Королева

Спляча Красуня

Майбутні події в