Forest Song April 3 2024 | Grand Kyiv Ballet

Forest Song April 3 2024

Деталі:

Дата: 3 Квітня, 2024

Час: 19:00

Країна: Швеція Швеція

Зала: Konserthusteatern Karlskrona

Місце: Stortorget 16, 371 14 Karlskrona

Тривалість: 2 години (антракт 20 хвилин)

Квитки: 500SEK - 605SEK


У квітні 2024 року Grand Kyiv Ballet представить один із найкрасивіших балетів України «Лісова пісня», в країнах Скандинавії. Вишуканий танець артистів Grand Kyiv Ballet стане справжнім емоційним подарунком. Артисти Grand Kyiv Ballet виступають на сценах театрів Європи, Америки, Австралії. «Лісова пісня» – легендарний балет, який вже понад 75 років є гордістю української хореографії. Цей балет віддає данину емоції романтизму та чистоті класичної балетної техніки. Балет увійшов до золотого фонду української музичної культури.

Балет створено за мотивами однойменної п’єси «Лісова пісня» (1911) української письменниці Лесі Українки, яка стояла у витоків відродження національної спадщини та культури. Ніжна та лірична музика українського композитора Михайла Скорульського, написана до балету у 1936 році. Прем’єра відбулась у 1946 році. У музиці є романтична окриленість, вона сповнена народним фольклором та описом природи мовою музики. «Лісова пісня» – це чарівна казка кохання між лісовою дівчиною Мавкою та людиною – Лукашем. Світ людини та природи входить у взаємодію, відбувається кохання, зрада, відчай, і не можливість кожного з них забути чарівну мить кохання. Це розповідь про те, як змінюється доля людина, котра втрачає контакт з природою та перестає чути її голоси. Це історія безстрашної й хороброї Мавки, яка прагне миру у своєму cвіті, як сьогодні Україна бориться за свободу і мир на своїй Землі.

Взаємовідносини Мавки та Лукаша розвиваються поступово і вони співпадають зі змінами пор року. Як й у п’єсі Лесі Українки, так й у балеті, весна – це знайомство та початок відносин Лукаша та Мавки. Літо – це розквіт їхнього кохання, це родючість української землі. Осінь – зрада Лукаша, він одружується з іншою жінкою. Взимку Мавка та Лукаш помирають та їхні душі зустрічаються у світі вічності. У балеті безліч міфологічних образів із українських казок, яких народна фантазія поселила у стародавніх лісах та безкраїх полях. Працюючи над балетом, Михайло Скорульський створив справжній Гімн живій природі і чистому коханню. І ця тема діалогу людини і природи не тільки не втратила своєї актуальності, але й перейшла на якісно новий рівень. Балет наповнений складними дуетними підтримками, численними стрибками артистів, обертами, фуете та неймовірними хореографічними малюнками. Легенди про зачарованих лісових створінь наче оживають на сцені й вплетені в бездоганні рухи танцюристів.
Кожна деталь у виставі працює на те, щоб на сцені здійснилась справжня казка для дорослих та дітей.

Більше інформації:
Події в турі:

Білосніжка

Діти Ночі

Дон Кіхот

Жізель

Лебедине Озеро

Лісова Пісня

Лускунчик

Снігова Королева

Спляча Красуня

Майбутні події в