Дон Кіхот | Grand Kyiv Ballet
Дон Кіхот
Промо

 

Дон Кіхот – це фантастичний вастава яка має успіх з 1869 року і вже друге століття викликає захолення як у знавців, так й профанів балетного мистецтва. Якщо хтось шукає свято, то йому необхідно звернути увагу саме на балет.

 

 

Навіть як би сам Мігель Сервантес побачив інтерпретацію свого однойменного роману на сцені, він би артистам прямо з партеру прокричав: «Немов носиться сама Радість і скаче саме Весілля». Талановиті композитор та хореограф зуміли створити на сцені справжнє яскраве свято життя та танцю.

Дон Кіхот

Феєричний балет, наповнений пекучим іспанським темпераментом, видовищною та технічно непростою хореографією. Де з легкістю, грацією та посмішкою артисти виконують найважчі трюки, серед яких є й улюблені глядачами 32 фуете.

 

 

Музика Людвіга Мінкуса магічним чином налаштовує глядачів виключно на піднесений настрій та позитивні емоції.

 

В основі цієї постановки історія кохання кокетливої  Кітрі та бідного цирюльніка Базилія. Однак бути разом їм заважає батько нареченої, який планує видати її заміж за більш заможного нареченого. На допомогу до коханців приходить Дон Кіхот й головні герої отримують благословіння батька.

Цей балет обіцяє неймовірне шоу та заряд позитивною енергією, з обов’язковим хеппі ендом.

 

Музика: Людвіг Мінкус

Хореографія: Маріуса Петіпа

 

Сценарій Маріуса Петіпа за однойменним романом Мігеля де Сервантеса Сааведри.

Upcoming Events

Poster Venue Date Time Country Details Tickets
The Capitol Theatre September 13, 2024 19:00 USA USA Details
Federal Way Performing Arts and Event Center Oktober 16, 2024 19:00 USA USA Details